Junnu Samurai salikisat 12.11 tulokset

12.11.2016

Mukana 42 osallistujaa Lempäälän Kisa, Tyrvään Juro, Nokian Judo, Pirkkalan Shinrai, Valkeakosken Judoseura Samurai ja Tampereen Judo. Lämmittely harjoituksen ohjasi Juho Reinvall.

Junnu Samurai salikisat 12.11.2016 tulokset

Sarja 1

  1. Anssi Ylimäki,              Tyrvään Juro
  2. Kasper Koivunen       Tampereen Judo
  3. Iivari Ojala                    Nokian Judo

Sarja 2

  1. Vilpo Leinonen           Nokian Judo
  2. Joona Mäkelä              Nokian Judo
  3. Leevi Törnqvist           Lempäälän Kisa
  4. Patrik Hakamaa          Nokian Judo

Sarja 3

  1. Jaakko Itäpää               Tampereen Judo
  2. Anni Lehto                    Nokian Judo
  3. Veikka Virtanen         Lempäälän Kisa
  4. Mitja Fadeev               Nokian Judo

Sarja 4

  1. Eino Alakoski               Lempäälän Kisa
  2. Felix Vainiola              Lempäälän Kisa
  3. Paavo Alakoski           Lempäälän Kisa
  4. Teo Kytövaara             Tampereen Judo

Sarja 5

  1. Ville Suhonen             Tampereen Judo
  2. Pekka Salin                   Valkeakosken Judoseura Samurai
  3. Mikko Marttila            Tampereen Judo
  4. Oula Paaso                   Lempäälän Kisa

Sarja 6

  1. Niko Siira                      Valkeakosken Judoseura Samurai
  2. Markus Mero               Lempäälän Kisa
  3. Jamina Ketonen         Tyrvään Juro

Sarja 7

  1. Olivia Koivu                 Tampereen Judo
  2. Siiri Alakoski                Lempäälän Kisa
  3. Erin Lehti                       Lempäälän Kisa
  4. Pauli Salin                     Valkeakosken Judoseura Samurai

 

Sarja 8

  1. Manico Salminen       Tampereen Judo
  2. Ville Turunen              Lempäälän Kisa
  3. Milla Vainiola              Lempäälän Kisa

Sarja 9

  1. Heta Uotila                   Tyrvään Juro
  2. Jutta Keronen             Tyrvään Juro

Sarja 10

  1. Milja Eronen                Tampereen Judo
  2. Antto Peltola               Valkeakosken Judoseura Samurai

Sarja 11

  1. Juhani Larikka             Lempäälän Kisa
  2. Samuel Terno              Nokian Judo
  3. Konsta Kankkunen    Nokian Judo
  4. Oskari Mutikainen    Valkeakosken Judoseura Samurai

Sarja 12

  1. Johan Franzen             Tampereen Judo
  2. Inka Ojala                      Shinrai Pirkkala
  3. Riikka Jussila               Nokian Judo

Sarja 13

  1. Veera Keronen           Tampereen Judo